Sony Xperia XZ3 testlerde ortaya çıktı!

Erken sızıntılar Xperia XZ3 için daha çekik çerçeveler, çift kameralar olacağını söylüyor. Peki en son sızıntılara göre telefon hangi özelliklere sahip olacak?

GFXBench ile ilgili bir referans listesi, yakında çıkacak olan Sony Xperia XZ3'ün bazı özelliklerini açıkladı. Sony'nin bir sonraki amiral gemisi cihazı hakkındaki bilgiler hâlâ şimdilik kısıtlı olsa da listeleme Japon akıllı telefon üreticisi tarafından bir sonraki cihazdan neler bekleyebileceğimize dair bazı ayrıntılar veriyor. Tabii ki, her zaman olduğu gibi bunların birer sızıntı olduğunu unutmamak gerekiyor. Bu her zaman son halini vermez.

Sumahoinfo.com tarafından tespit edilen listeye göre, listeleme kaldırılmış olmasına rağmen, SM H8416 model numaralı bir cihaz GFXBench üzerinde tespit edildi. Neyse ki site, listenin ekran görüntüsünü yakaladı ve aşağıda görülebilecek bazı önemli bilgileri vurguladı. Listede göreceğiniz ilk bilgi biti, Android 9.0.0 olarak belirtilen ve Android'in bir Sony sürümü olarak açıklanan işletim sistemidir. Android P'nin henüz 9.0.0 sürüm numarası ile geldiği doğrulanmamış olsa da, şu an için en uygun senaryo budur ve Sony telefonunun Android'in bir sonraki sürümü ile piyasaya sürüleceğini öne sürmektedir. Cihaz ayrıca 128GB dahili depolama alanına sahiptir (listeleme, kullanıcının kullanabileceği depolama alanı olacak 112GB), 19 megapiksel arka kamera ve 13 megapiksel ön kameraya sahip olacağını gösteriyor.

Sony Xperia XZ3'ün muhtemelen bir çip olduğunu gösteren ipucu veren önemli bilgiler. Belirtilmemiş olsa da, 2.7GHz saat hızı, Qualcomm marka ve Adreno 630 GPU hepsi bu Qualcomm Snapdragon 845 yongaseti olduğunu gösteriyor. Amiral gemisi SoC muhtemelen bunun amiral gemisi bir akıllı telefon olduğu anlamına gelir; Sony Xperia XZ3 hakkında konuştuğumuzun en büyük göstergesi bu.

Peki siz Sony'in başarılı olacağını düşünüyor musunuz?

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları