Sony Xperia XZ3 özellikleri netleşiyor!

Sony Xperia XZ3, önceki sızıntılardan sonra yine ortaya çıktı. Bu kez gümüş renkte görüntülendi.

Daha önce Temmuz ayına kadar uzanan Sony Xperia XZ3'ü çevreleyen görsel sızıntılar gördük. Bugün, gümüşte Xperia XZ3'ün MySmartPrice'ından yeni bir sızıntı geliyor. Gördüğümüz önceki sızıntılar, her ikisi de bugünkü sızıntıyla aynı hizaya gelen vaka renderları ve 360 derecelik CAD görünümleriydi.

Tabii ki, Xperia XZ3'ün Xperia XZ2 Premium gibi bir çift arka kameraya sahip olacağı konusunda çelişen söylentiler vardı, ancak bu konuyla örtüşen diğer söylentiler, yalnızca tek bir büyük kamera sensörünü gösteriyor. 48MP sensör. Sony'nin Xperia XZ3 Premium'un gelecekteki bir sürümü için ikili bir kamera kaydetmesi mantıklı olacaktır.

Sensörün üzerinde, lazeri faz algılamalı otofokusla birleştiren bir hibrit otofokus sensörü de bulunuyor. Kameranın üzerinde ayrıca bir Çift tonlu LED flaş ve NFC anteni de görünüyor. Ayrıca, telefonun arkasında bulunan bir parmak izi tarayıcısı ve CAD işleyicilerinde gördüğümüz aynı çentik de burada devam ediyor.

Telefonu yatay konumda tuttuğunuzda sağdaki parmağınızın sağında yer alan bu cihazdaki özel çekim tuşunu takdir ediyoruz.Önceki bir dosya, telefonun 3,060 mAh pile sahip olacağını ve bu da Xperia XZ2 modelinden biraz daha küçük olduğunu ortaya çıkardı. Aksi halde, XZ3'ün bir Snapdragon 845 CPU'su, 6GB RAM'i ve 128GB'lık dahili depolama alanı olacaktır. Ayrıca söylentilere göre 18: 9 en boy oranıyla 5,7 inç FHD + çentiksiz ekran. Telefonun gövdesi, daha kolay kavrayacak ve daha iyi bir deneyim sağlayacak. Berlin'de 30 Ağustos’ta gerçekleşecek olan programlı etkinliklerinde bazı şeyler netlik kazanacak.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları