Sony, İki Yeni Xperia Modeliyle Gelecek!

Sony'in yeni telefonu Xperia telefonların işlemcisi hakkında son bilgiler gelmeye başladı.

Sony cephesinde sular durulmuyor. Sony'in 2017 yılı başlarında tanıtması beklenen Xperia G3121 ve G3112 model numaralı iki telefon hakkında bilgiler de gelmeye başlıyor. Cihaz hakkında net bir bilgi yoktu. Son olarak Çin'den ilk bilgi geldi. Buna göre cihaz Snapdragon 820 işlemci ile güçlendirilmiş olup söylentiye göre telefonlardan biri 5 buçuk inç biri de 5.2 inç ekrana sahip olacak.

Ayrıca bir diğer iddiaya göre ise Sony'in yeni bu iki modeli Tüketici Elektroniği Fuarı'nda resmi olarak duyurulacak. Elbette şimdilik bunlar tamamen iddialar kesin bir bilgi olmasa da cihazların muhtemelen bu boyutlara sahip olacak. Çünkü şuan telefon pazarında yer alacak cihazlar bu boyutlarda sunuluyor.

Büyük telefon modasını uzun bir süre daha göreceğimizi düşünüyor hatta artık küçük ekranlı telefonların tarih olabileceğini de düşünmüyor değiliz.

Bakalım Sony, iddia edilen yeni Xperia modellerinde nasıl bir yol izleyecek..

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi