Sony IFA 2016’da Neler Tanıttı?

IFA 2016rsquo;nın resmen başlaması ile birlikte son guuml;nlerde teknoloji duuml;nyasında hareketli guuml;nler yaşanırken, Sony de bu hareketliğe katkı sağlayan markalardan birisi oldu. 1 Eyluuml;lrsquo;de Sony tarafından yapılan basın toplantısında IFA 2016 ile ilgili planlar ve tanıtım etkinlikleri hakkında bilgi verirken, IFA 2016 kapsamında pek ccedil;ok tanıtım Sony tarafından gerccedil;ekleştirildi. Toplantıda Sony Başkan ve CEOrsquo;su Kazuo Hirai tarafından da belirtildiği uuml;zere ouml;zellikle PlayStationreg;VR sanal gerccedil;eklik (VR) sistemi buuml;yuuml;k ilgi topladı.PSrsquo;nin dışında Tohum Hızlandırma Programı, Life Space UX, Yapay Zeka (AI) ve robotbilimi gibi pek ccedil;ok detay kullanıcılara aktarılırken, geniş uuml;ruuml;n yelpazesi ile aynı zamanda gouml;vde gouml;sterisi de yapan Sony, IFA 2016rsquo;yı en iyi şekilde değerlendiren markalardan birisi oldu.

Xperia Akıllı Telefonlar Yenilendi

Sony tanıtımlarda mobil sektouml;rde en guuml;ccedil;luuml; modellerden olan Xperia iccedil;in de yeni ouml;zellikler accedil;ıklandı. Ouml;zellikle Xperia Xz buuml;yuuml;k ilgi ccedil;ekerken, yeni telefon Ekim ayında satışa ccedil;ıkarılacak.

Sony tarafından yapılan tanıtımlarda Signature Serisi de tanıtıldı. Marka tarafından ek donanımlara da ouml;nem verilirken guuml;ruuml;ltuuml; tutma ouml;zelliği bulunan bir kulaklık tanıtımı da gerccedil;ekleştirildi.

Sonyrsquo;den 4K Atağı

Tanıtımların en dikkat ccedil;eken anlarından birisi de sahnede 4K Braviarsquo;nın yer aldığı anlar oldu. 4K desteklemesi ile 4K HDR TV tuuml;ruuml;nuuml;n en başarılı ouml;rneklerinden birisi Sony tarafından uuml;retilirken, 4K gouml;ruuml;ntuuml;ler oldukccedil;a etkileyiciydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir