Samsung'un Kapaklısı Yeniden Görüldü

Samsung tarafından üzerinde çalışmaların sürdürüldüğü kapaklı telefon modeli yeniden sızdırıldı.

Samsung tarafından kapaklı modeller ile ilgili yeniden bir çalışma başlatılırken, bu çalışma kapsamında yeniden nostalji yaşatacak bir model piyasaya sunulacak. Bu model SM-W2017 kod adıyla gündemde yer alırken, yeni telefon modelinin özellikleri de şimdiden öğrenilmiş durumda.

SM-W2017 Özellikleri Neler?

SM-W2017 ile ilgili alınan ilk bilgilerde telefonda Qualcomm Snapdragon 820 işlemcinin tercih edildiği öğrenildi. Bu işlemcinin yüksek bir performans sunabilmesi, SM-W2017 modelindeki durumu daha da iyileştirirken, telefon 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı ile desteklenmiş durumda. Telefonda tercih edilen kameralar 12 / 5 MP olarak belirlenirken, şarj konusunda da yine son dönemlerde sık sık görüldüğü gibi USB C portu kullanılıyor. Telefonda güvenlik anlamında da önlemler alınırken, parmak izi tarayıcısı da telefon ile geliyor.

SM-W2017 modeli için elde edilen bilgiler sadece belirtilen detaylarla sınırlı olurken, modelin hangi pazarlarda satışa çıkacağı ve etiket fiyatı henüz bilinmiyor. SM-W2017 ile ilgili paylaşılan fotoğraflar ise şöyle;

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları