Samsung'tan Windows 10'lu Tablet

Samsung tarafından önümüzdeki günlerde Windows işletim sisteminin kullanıldığı yeni bir tablet tanıtılabilir.

Samsung hakkında gündeme gelen son bilgilerde yeni bir tabletin duyurulacağı iddia edildi. Windows 10 işletim sisteminin kullanılacağı yeni tableti ile iddialı bir giriş yapma hazırlığında olan Samsung, yeni modeli ile tablet sektöründe de liderliği hedefliyor.

Geçtiğimiz aylarda Galaxy TabPro S modelini tanıtan ve Windows 10 kurulu bir şekilde gelen tablet modelinin ardından yeni bir model işle tablet ailesini de güçlendirecek Samsung, yeni tablette üst özellikleri tercih edecek.

Galaxy TabPro S2 olarak adlandırılması beklenen yeni tablet ile ilgili yeni bilgiler gelirken, tablet ile ilgili pek çok özellik de paylaşılmış durumda.

4 Farklı Versiyonla Gelebilir

Galaxy TabPro S için gelen ilk bilgilerde tablet modelinin 4 farklı versiyonu olacak. Bu 4 farklı versiyon için SM-W728, SM-W727, SM-W723 ve SM-W720 kod adlarının kullanıldığı öğrenilirken Galaxy TabPro S2’nin amiral gemisinde 12 inç bir ekran kullanılacak. Ekranın AMOLED teknolojini kullanacağı belirtilirken cihaz Inter Core M Serisi ile desteklenecek.

Galaxy TabPro S için gelen ilk bilgiler bunlarla sınırlı olurken, önümüzdeki günlerde tablet modelleri ile ilgili daha detaylı bilgilerin gelmesi bekleniyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları