SAMSUNG'TAN BİR YENİLİK DAHA

Samsung kamera özelliği ön planda olan yeni bir Galaxy serisi piyasaya çıkartıyor. Rakiplerinin çıkardığı yeni modellerde kamera özelliğine öner vermesi ile ön plana çıkmasıyla harekete geçen Samsung, kamerasına büyük atılımlar yaptığı yeni olan Galaxy S7

Samsung yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Firmanın takipçileri birden çok akıllı telefon çıkarılmasını bekliyor. Beklenen ilk model ise Galaxy S7 serisidir. Bu modelin değişik versiyonları ile karşımıza çıkması beklenmektedir. Bu serilerden beklenen modellerden biride Galaxy S7 Edge modelidir. Bir diğeri ise kamera özelliğinin ön planda olan Glaxy S7 modelidir.
Samsung, geride kalan haftalarda Britecell adını verdiği bir teknolojiyi ortaya çıkarmışlardı. Daha yeni çıkarılan bu teknoloji gündemde iken hemen ardından kamera teknlojisi söz konusu olmaya başlandı. Bu yeni teknolojiye verilecek isim ise Duo Pixel olarak belirlendi. Henüz teknoloji ile ilgili tüm bilgileri mevcut değil ama Samsung isim hakkı için başvuruyu yaptı.
2016 yılının ilk aylarında duyurulması beklenen teknolojinin Galaxy S7 modellerinden biri olması beklenmektedir. Şirketin Özellikle kamera konusunda büyük atılımlar yapması beklenmektedir. Rakip firmalarından Apple ve Sony'nin kamera olayında önemli çalışmalar yapması Samsung'u da harekete geçirmiş görünüyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları