Samsung Yanlışlıkla Galaxy Watch'ı Sızdırdı!

Samsung, Galaxy Note 9 ile beraber tanıtımını yapacağı yeni akıllı saat modeli Galaxy Watch'u yanlışlıkla sızdırdı...


Samsung, resmi olarak 9 Ağustos 2018'de Galaxy Note 9 ile birlikte tanıtımını yapacağı yeni akıllı saat modeli Galaxy Watch'u yanlışlıkla sızdırdı.

Aslına bakacak olursanız Samsung'un bu sızıntılarına alıştık diyebiliriz. Neredeyse her lansman öncesi bir sızıntı ile karşılaşıyoruz. Bu tars sızıntılar direkt olarak firma kaynaklı da olabilir.

Tabiki reklamın iyiki kötüsü olmaz diyelim. Birçok farklı kaynak şirketin modellerine önceden erişim sağlıyor ve tüm bilgileri elde ediyor. Haliyle bu bilgiler de internete sızdırılıyor.

Bu sefer sızıntının kaynağında direkt olarak Samsung‘un kendisi yer alıyor. Kısa süre önce yanlışlıkla yeni akıllı saati Galaxy Watch‘u sızdıran firma, modele ilk bakışı atmamıza olanak sağlıyor. Büyük bir tasarım değişikliği olmayan model Samsung ve Apple'ın sevdiği roze altın rengiyle geliyor.

Yeni modelde tasarım değişikliği değil teknik değişiklikler olması bekleniyor. İki modele baktığımız zaman ikiside farklı boyutlarda geliyor. Bir modelin 1,2 inç, diğerinin ise 1,3 inç ekrana sahip olacağı iddialar arasında yer alıyor.

24 Ağustos tarihinde satışa çıkacak olan Galaxy Watch,Tizen 4.0 işletim sistemiyle gelecek. LTE destekli bir versiyonu da bulunan Galaxy Watch, dijital asistan Bixby desteğine sahip olacak ve bünyesinde 470 mAh pil taşıyacak.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları