Samsung Tab J'yi Duyurdu

Samsung tarafından yapılan son açıklamada Samsung Galaxy Tab serisine yeni bir modelin eklendiği belirtilirken yeni modelin ismi Galaxy Tab J oldu.

Galaxy Tab J adı verilen yeni modelin tanıtımını gerçekleştiren Samsung düşük fiyatı ile yüksek özellikleri bir araya getirdi. Bütçe dostu fiyatı ile piyasada ilgi görmesi beklenen Galaxy Tab J düşük fiyatına rağmen oldukça üstün özelliklere sahip durumda.

Samsung tarafından geliştirilen Samsung Galaxy Tab serisine yeni bir üye kazandıran Samsung böylece hem yeni bir modeli ile piyasaya giriş yapmış oldu hem de piyasada Galaxy Tab serisini daha da iddialı bir hale getirdi. Yapılan tanıtımlarda yeni tablet modeli ile ilgili tüm bilgiler paylaşılırken tablette yer alacak özellikler şöyle;

7 inç 1280 x 800 piksel ekran

4 çekirdekli 1,5 GHz işlemci

1,5 GB RAM

8 GB dahili hafıza

microSD desteği

8 megapiksel 1.9 diyaframlı arka kamera

2 megapiksel ön kamera

4.000mAh batarya

Wi-Fi b/g/n, Bluetooth 4.0 ve FM radyo

Tablet ile ilgili yapılan açıklamalarda tabletin 185 dolar üzerinden satılacağı belirtilirken ilk olarak satışa çıkacağı ülke Tayvan olacak. Tablette 2 farklı renk seçeneği sunan Samsung , altın ve beyaz renk olmak üzere iki farklı seçenek üzerinden seçim yapılmasını sağlayacak.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları