Samsung S Pen'i Tablete Getiriyor!

S Pen'i ile büyük beğeni toplayan Samsung, S Pen kullanımının destekleneceği yeni bir modeli piyasaya sunacak.

Samsung tarafından yapılan çalışmalar ile birlikte tabletlerde de S Pen kullanımı mümkün hale getirilecek. Note serisi ile S Pen kullanımını kullanıcılara sunan Samsung, başarılı performansı ile birlikte büyük beğeni toplayan bu özelliğini tablet sektörüne de dahil edilecek. Markanın bu konuda çalışmaları ile ilgili bilgiler paylaşılırken, bu konuda ilk tablet modeli Galaxy Tab A olacak.

Özellikleri Öğrenildi

Uzun süreden beri yeni tablet için çalışmalar yaptığı bilinen Samsung, bu konuda sızdırmaları da önlemeyi başarırken, yeni gelen bilgiler ile birlikte tabletin tüm özellikleri de öğrenildi.

Galaxy Tab A (2016) Özellikleri Neler?

S Penli gelecek tablet için teknik özelliklerde en çok dikkat çekenlerden birisi de ekran oldu. 10.1 inçlik ekranı ile tablet konusunda geniş ekranlı ürünler sınıfına giren Galaxy Tab A Exynos 7870 ile çalışıyor. 2 GB RAM ile desteklenen cihaz, aynı zamanda microSD kart desteği sayesinde arttırılabilir hafızaya sahip. Kutudan çıkan cihazda sadece 16 GB depolama alanı olsa da kişiler istediği kadar artış elde edebilecek. S Pen ile kullanım kolaylığı sunacak telefonda batarya da dikkat çekici. Yeni tabletin çıkış tarihi ve fiyatı belli değil.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları