Samsung Gear S4'ün lansman Tarihi Açıklandı!

Elde adilen bilgilere göre Samsung Gear S4'ün 9 Ağustos tarihinde Note 9 ile beraber tanıtılacak...


Son günlerde bütün gözler Samsung cephesine çevrildi. Galaxy Note 9'un yakın zamanda duyurulması bekleniyor anca şirket tarafından henüz bir açıklama yapılmadı. Fakat şirketin yakında çıkaracağı tek yeni ürün Samsung Note 9 olmayacak. Güney Koreli teknoloji devi aynı zamanda yeni akıllı saati Gear S4'ü piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

İlk olarak Gear S4’ün Galaxy Note 9 ile birlikte tanıtılacağı ve satışa sunulacağına artık kesin gözüyle bakılıyor. Her iki cihazın da 9 Ağustos 2018’de düzenlenecek olan özel etkinlik sırasında resmi olarak tanıtılması bekleniyor.

Elde edilen bilgiler sununla sınırlı değil. Samsung’un yeni akıllı saati teknik özellikler konusunda da önemli yenilikler ile gelecek. İlk olarak Samsung’un Gear S4’te Panel Level Packaging teknolojisi kullanacağı söylenmekte. Yonga setinin anakarta entegre edilmesini kolaylaştıran bu teknoloji sayesinde hem daha kompakt bir tasarım sağlanacak hem de maliyet düşürülecek. Böylelikle daha ucuz ve kullanışlı bir saat bizleri karşılamış olacak.

Panel Level Packaging teknolojisinin kullanılması bataryaya da daha çok yer açılmasını sağlayacak. Sızan diğer bilgilere göre daha önceki saatlere göre batarya ömrü daha uzun ömürlü olacak. Bakalım sızıntılar gerçekten doğru mu değil mi 9 Ağustos tarihinde öğreneceğiz.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları