Samsung Gear S3 Ne Kadar Sattı?

Samsung tarafından geçtiğimiz aylarda tanıtımı yapılan ve de geçtiğimiz ay itibariyle satışa sunulan Samsung Gear S3 modeli için satış rakamları paylaşıldı.

Giyilebilir teknoloji alanında Samsung'un en çok güvendiği cihazlardan bir tanesi Samsung Gear serisi olurken seri için son olarak Samsung Gear S3 modeli geliştirilmişti. IFA 2016 etkinliğinde tanıtımı gerçekleştirilen bu akıllı saat, tanıtım sonrasında piyasaya sunulurken yapılan son açıklamalar ile birlikte cihazın ne kadar ilgi gördüğü ve satış detayları paylaşıldı.

Özellikler Geliştirildi

İki farklı versiyon ile piyasaya sunulan akıllı saat, kullanıcılara seçim şansı sunduğu gibi isteyen kişiler Gear S3 Frontier isteyen kişiler ise Gear S3 Classic modelini satın aldı. Bir önceki versiyonlara göre daha büyük bir şekilde tasarlanan ve özellikleri yükseltilen akıllı saatler çok daha iyi bir performans sunarken bu yeni versiyonlar kullanıcılar tarafından daha çok ilgi gördü. Üstelik akıllı saatlerde ödeme sistemlerine desteklenmesi ve suya karşı dayanıklılığını artırma suda kullanım açısından daha pratik bir kullanım sağladı.

Satış Oranları Ne Durumda?

Geçtiğimiz sene bir önceki versiyonun 3 milyon satış rakamına ulaştığını belirtilirken bu yıl satışa çıkan Gear S3 modeli şimdiden önceki versiyonu yüzde 60 oranında geçmeyi başarmış durumda. Bu açıdan bugüne kadar en çok satan model şimdiden Samsung Gear S3 oldu. Cihazın net satış rakamları ise paylaşılmadı.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları