Samsung Gear S2 Satışı Durdurulacak Mı?

Samsung tarafından Gear S3 modeli tanıtılmasına karşın bir önceki versiyon Gear S2 satışları sürdürülecek.

Gear S3 modelinin tanıtımı ile tüm ilgileri üzerine çeken Samsung, yeni akıllı saatinde özellikleri çok daha yukarı seviyelere taşımış durumda. Gear S3 tanıtımı sonrasında Gear S2 satışlarının durulacağı ile ilgili pek çok bilgi gelirken, marka tarafından resmi açıklamalar yapıldı.

Resmen Açıklandı

Samsung tarafından yapılan açıklamalarda Gear S2 modelinin satışının sürdürüleceği açıklanırken, kullanıcılar bu sayede Gear S2 modelini de alma fırsatı elde edecek. Üstelik Gear S3 modelinin piyasaya girmesi ile birlikte büyük bir beklenti de mevcut. Bu beklenti de Gear S2 için indirim yapılması.

Yeni Modeller İlgi Çekti

IFA 2016’da yer alan Samsung, yeni serisi ile göz doldurmayı başardı. Yapılan tanıtımlarda Gear S3 modeli için iki farklı versiyonunun hazırlandığı görülürken, bu iki versiyon ile birlikte kullanıcılar daha iyi bir kullanım performansı elde edebilecek. Frontier ve Classic olmak üzere iki farklı versiyonda hazırlanan Gear S3, bu sayede kişisel kullanımlardan spor kullanımlara kadar kişilere önemli bir seçenek de sunmuş durumda.

Özellikler Neler?

Gear S3 için hazırlanan versiyonlar arasında çok fazla fark bulunmazken, iki cihaz da 1.3 inç büyüklüğünde ekranı, 4 GB hafıza ve 380mAh batarya gibi temel özelliklere sahip.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi