Samsung Gear Fit 2 incelemesi

Samsung Gear Fit 2 ile ilgili yapılan incelemelerde cihazın farklı özellikleri ön plana çıktı.

Samsung tarafından piyasaya sunulan yeni giyilebilir saat modelleri Samsung Gear Fit 2 olarak adlandırılırken akıllı saatler için yapılan incelemeler Samsung Gear Fit 3 öncesinde hala iyi bir seçeneğin olduğunu gösterdi. Öyle ki marka tarafından her ne kadar Samsung Gear 3 versiyonlarına geçiş yapılacak olsa da piyasada daha düşük bir etiket fiyatı üzerinden satılmaya başlanan Samsung Gear Fit 2 için cazip seçenekler bulunuyor.

Giyilebilir Teknolojiye İlgi Artıyor

Apple ve Samsung gibi markalar tarafından yapılan ataklar ile giyilebilir teknolojiye ilgi artarken Samsung Gear Fit 2 gibi cihazlar da yüksek satış rakamlarına ulaşabiliyor.

Samsung Gear Fit 2’de Neler Var?

Cihazda yer alan GPS alıcısı pek çok uygulamanın kolay bir şekilde kullanılmasını sağlıyor. Koşu yapmayı seven kişiler için GPS özelliğinin bulunması çok önemli. Üstelik yeni cihazda 4 GB depolama alanı da kullanılmış. Böylece kişiler depolama ihtiyacını da kolay bir şekilde giderebilecek durumda. Bluetooth desteği ile kişilerin kulaklık kullanabilmesi ve koşarken müzik dinlemesi de mümkün. Ayrıca Spotify gibi özel servisler de kullanılabilir durumda.

Gear Fit 2’nin kalp ritmi ölçümü, adım ve mesafe ölçümü, barometresi ve yüksekli ölçümü ile sağlık aktivite kayıt imkanı da mevcut.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları