Samsung Galaxy TabPro S2 Özellikleri Neler?

Samsung tarafından sürpriz bir şekilde piyasaya sunulan Samsung Galaxy TabPro S serisinin yeni versiyonu olacak Samsung Galaxy TabPro S2 de geliyor.

Windows işletim sisteminin tercih edildiği tablet modelini piyasaya sunarak büyük bir sürpriz yapan Samsung, bu konuda yeni bir model üzerinde daha çalışmalarını sürdürüyor. Konuyla ilgili elde edilen bilgilerde Samsung Galaxy TabPro S modelinin ardından Samsung Galaxy TabPro S2 ile piyasaya tekrar çıkış yapacak Samsung, yeni yıl ile birlikte yeni cihazı da piyasaya sunmuş olacak.

Android Yerine Windows!

Samsung Galaxy TabPro S tanıtımı ile birlikte en çok dikkat çeken nokta Windows’un tercih edilmesi oldu. Zira bugüne kadar Tizen ya da Android işletim sistemini tercih eden marka, farklı bir strateji izleyerek Samsung Galaxy TabPro S ile birlikte Windows deneyimini de kullanıcılara sunmuştu.

2017’de Piyasada!

Samsung Galaxy TabPro S2 için gelen son bilgilerde yeni cihazın yılbaşı itibari ile tanıtılarak piyasaya sunulacağı belirtilirken, aynı zamanda cihazın 4 farklı versiyonda olacağı da iddia edildi. Samsung tarafından konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmazken, önümüzdeki günlerde tanıtım tarihi gibi detayların netleştirilmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy TabPro S2 Özellikleri Neler?

Samsung Galaxy TabPro S2 için elde edilen ilk bilgilere göre cihazda yer alacak donanımlar şöyle;

12 inçlik 2160x1440 piksel Super AMOLED ekran

Kaby Lake tabanlı Core M işlemci

WiFi ve LTE versiyonlar

Windows 10 işletim sistemi

Samsung Galaxy TabPro S2 Fiyatı Ne Kadar?

Samsung Galaxy TabPro S2 fiyatı hakkında henüz net bir bilgi olmazken, Samsung Galaxy TabPro S etiket fiyatı olan 2 bin TL’den daha yüksek bir etiket fiyatının belirlenmesi bekelniyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları