Samsung Galaxy Tab S4 Görüntülendi!

Güney Koreli teknoloji devinin üst düzey tablet modeli Samsung Galaxy Tab S4 hakkındaki detaylar belli olmaya başladı...

Birçok alanda teknolojik ürünleri bulunan Samsung'un yeni üst düzey tablet modeli Galaxy Tab S4 ile ilgili detalar günden güne su üzerine çıkıyor. Model daha öncede SM-T835 kod numarası ile GFXBench veritabanında görülmüştü. Şimdi de WİFİ Alliance tarafından onaylanan Tab S4 ile ilgili bilgiler gelmeye başladı.

Ortaya çıkan bilgilere göre tablet ile ilgili detaylarda Adreno 540 GPU kullanıldığı görülüyor. Tablette işlemi bilgisi yer almasa da beklentiler Snapdragon 835 platformu kullanılacağı yönündedir. 4 GB RAM bulunan tablette 64 GB depoalam alanı bulunacak.

Ortaya çıkan bir başka bilgi ise tabletin ekran boyutu ile alakalı. Samsung Galaxy Tab S4, 10,5 inç büyüklüğünde 2560 x 1600 piksel çözünürlük sunacak. Tabletin ön yüzünde 8 arka kapağında ise 12 megapiksel kamera bulunuyor. Ana kamerası Full HD video kayıt desteği de verecek olan tabletin muhtemelen SIM kart destekli bir sürümü de bulunacak.

Teknik özelliklerinden anlaşıldığı üzere güçlü bir tablet olacak Samsung Galaxy Tab S4'ün önümüzdeki günlerde diğer detaylarının da belli olması bekleniyor.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları