Samsung Galaxy Tab S3 1 Eylül’de Gelebilir

Samsung tarafından geliştirilen Galaxy Tab S3 modelinin Eylül 1 itibari ile sunulacağı iddia edildi.

Samsung'daki en önemli cihazlardan birisi olarak gösterilen Samsung Galaxy Tab S3 modeli ile ilgili önemli bir gelişme gündeme getirildi. Samsung tarafından yeni model ile ilgili her ne kadar detaylar paylaşılmamış olsa da gündeme gelen sonra iddialarda yeni tablet versiyonunun 1 Eylül itibariyle piyasaya sunulacağı öne sürüldü. Bu konuda gündeme getirilen iddialar ile birlikte özellikle yeni bir tablet satın almak isteyen kişilerin Eylül ayı itibariyle daha iyi bir modele sahip olacağı da gündeme gelmiş durumda

İddialar Rus Gazeteciden

Eldar Murtazin adlı Rus bir gazeteci tarafından gündeme getirilen bu gelişmeler ile birlikte tablet sektöründe özellikle Samsung severler tarafından da büyük bir beklenti oluşmuş durumda. Konuyla ilgili daha önce hiçbir şekilde açıklama yapılmamış olsa da tablet versiyonunun üçüncü üyesi önümüzdeki aylardan itibaren piyasaya sürülmüş olacak.

Konu ile ilgili şu ana kadar özellikleri için herhangi bir bilgi elde edilemedi. Fakat önümüzdeki günlerde Samsung tarafından bu konuda resmen girişimlerin yapılması ve tablet modelinin tanıtılması bekleniyor.

Etkinlik Yapılabilir!

Gündeme gelen konularda önemli detaylardan bir tanesi de sürekli 1 Eylül tarihinin ön plana çıkarılması. Giyilebilir teknoloji alanında üretilen akıllı saat için de yeni modelin 1 Eylül'de tanıtılacağı gündeme getirilmiş ve bu konuda sürekli Eylül 1 için işaret edilmişti. Bu bakımdan Samsung tarafından 1 Eylül tarihinde özel olarak bir etkinliğin düzenlenebileceği ve bu etkinlikte pek çok yeni cihazın ve özelliğin sunulabileceği düşünülmeye başlandı. Fakat bu konuda herhangi bir gelişme yaşanmadığı için şu an için kesin olarak bir etkinlikten söz etmek mümkün değil.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları