Samsung, Galaxy S8'de Bluetooth 5 Kullanabilir!

Samsung'un yaşadığı talihsizlikten sonra yeni amiral telefonunda yenilikler yapması bekleniyor..

2017 yılının ilk çeyreğinde tanıtılması beklenen Galaxy S8'de bir ilk olabilir. Bu yıl Samsung için en iyi zamanlar olabilirdi ancak yaşamış olduğu talihsiz batarya sorunu hem maddi hemde manevi sorunlar yaşattı. Öyle ki şirket Galaxy S8'de bu şansızlığı kesinlikle yaşamak istemiyor. Bluetooth 4.2 bağlantısıyla kıyaslandığında neredeyse iki kat daha yüksek bir hız vaad eden Bluetooth 5 teknolojisi bağlantı hızında çığır açmayı hedefliyor.

Bu yeni Bluetooth 5 teknolojisi ilk olarak eğer doğruysa tabi bu iddialar Galaxy S8'de yer alacak. Samsung'un yeni amiral telefonu için herşeyi yapacağından artık neredeyse eminiz. Çünkü, Note 7 olayından sonra kendini kanıtlaması gerekiyor. Elbette böylesi bir talihsizlik yaşadığı için önceki başarıları göz ardı edilemez ancak kullanıcılar iyiden çok her zaman kötüyü hatırlar. Bakalım Samsung, Galaxy S8'de yeni Bluetooth 5 teknolojisine yer verecek mi? 2017'nin ilk çeyreğinde gerçekleşmesi beklenen Mobil Dünya Kongresi'nde bu sorularımız cevap bulacak..

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi