Samsung Galaxy S8 Söylentileri Sürüyor!

Samsung Galaxy S8, herkesin aklında şimdiden yer edinmiş durumda. Söylentilere göre önümüzdeki yıl amiral gemisi, muhtemelen kenardan kenara, RGB AMOLED paneliyle gelecek.

Samsung Galaxy S8 ile ilgili paylaşılan son bilgilerde telefonun nasıl geleceğine dair detaylar da öğrenildi. Öyle ki sızdırılan son bilgilerde telefonda kenardan kenara RGB desteli bir AMOLED panelin kullanılacağı belirtildi. Ön panelin tamamen ekrandan oluşacağı belirtilirken fiziksel bir home tuşuna dahi yer verilmeyeceği konuşuluyor. Üstelik Samsung, Apple’ın izinden giderek fiziksel ses girişini de kaldırabilir.

Bugüne kadar pek çok farklı detayın sızdırıldığı Samsung Galaxy S8 hakkında genle son bilgiler ekran üzerine olurken ekran gövde oranının çok daha yüksek bir oranda tutulması bekleniyor. Daha büyük bir ekranın kullanılması ve aynı zamanda tasarımda yapılacak küçük dokunuşlar görünüşte telefonun daha büyük görünmesini sağlayabilir.

Samsung Galaxy S8 İddiaları Kafaları Karıştırıyor!

Samsung Galaxy S8’in popüler bir telefon modeli olması şimdiden pek çok farklı bilginin de sızdırılmasına neden oluyor. Fakat bunun yanı sıra çok ciddi spekülasyonlar da gündemde yer alıyor. Bu bakımdan iddiaların gerçekliği noktasında ciddi soru işaretlerinin de oluştuğunu söylemek mümkün. Bakalım önümüzdeki günlerde Samsung Galaxy S8 ile ilgili hangi bilgiler paylaşılacak.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi