Samsung Galaxy S11'in özellikleri doğrulanıyor!

Samsung Galaxy S11 ekran koruyucu Galaxy Note 10 ile benzerlikleri onayladı.

Samsung Galaxy S11'in tanıtım zamanı yaklaşıyor ve gelecek yıl en çok beklenen yüksek hedeflerden biri olacak. Birkaç söylenti ve sızıntı oldu, sonuncusu ekran koruyucuyu Galaxy Note10 ile benzerliklerini gösteren bir göstergeyle geliyor.
Dolayısıyla, bu konuda, Samsung standartlarında bir evrimle karşı karşıya değiliz. Bununla birlikte, Galaxy S11 iyi seviyede yenilik getirmeyi vaat ediyor.. Özellikle de kamera departmanında.
Küçük çerçeveler ve merkezi bir selfie kamerası ile gelebileceğini gösteren ekran koruyucunun minik çerçevesi de dikkat çekiyor. İnce tasarıma sahip olduğunu düşünüyorum.
Samsung Galaxy S11'in olası tasarımını gösteren renderları daha önce görmüştük. Ancak şimdilerde temperli bir cam ekran koruyucusu ile ortaya çıktı.
Görüntüler ayrıca ekran çevresi biçiminde çok az şey olduğunu gösteriyor. Üstte ve yanlarda neredeyse hiçbir çerçeve yoktur; alt kenarda ise sadece birkaç milimetre ve kesinlikle Galaxy S10'unkinden daha az olduğu görüyoruz. Haliyle bu görselle yola çıkarak daha ince tasarımlı olduğunu söyleyebiliriz.
Daha önce ortaya çıkan sızıntılarla uyumlu olduğu için cihazın tasarımının ince olabileceğini söyleyebiliriz. Bununla birlikte resmen tanıtılmayana kadar hiç bir özellik net değil.
sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları