Samsung Galaxy S10 Üçlü Kamerayla Geliyor!

Samsung Galaxy S10 arkada üçlü kamera ayarlarına sahip olabileceği yönünde güçlü iddialar ortaya atıldı.

Yeni bir rapor bugün Galaxy S10 kamera özellikleri hakkında bazı bilgiler sağlar. Uzun zamandır Samsung'un arkaya bakan üç kameralı ilk akıllı telefonu olacağına inanılıyordu . Bu başlık artık yeni Galaxy A7'ye gitti , Galaxy S10'un hala üçlü bir kamera özelliği taşıyacağı bekleniyor. Rapor, geçmişte birden çok hesapta haklı olan bir kaynaktan geliyor.

Galaxy S10 kamera özellikleri

Rapora göre Galaxy S10, birincil sensör olarak Galaxy S9'un 12 megapiksellik f1.5 / 2.4 değişken diyafram lensiyle birlikte gelebilir. Önceki raporlarda “süper geniş açılı” bir lens olabileceği öne sürüldü. Bu Galaxy S10 kamera özellikleri f1.9 diyafram ve 123 derece görüş alanı ile 16 megapiksel bir sensörden bahsetti. Bu üçlü kamera sistemi ile rekabet edebilmek için 13 megapiksellik bir f2.4 diyafram sensörü de olacak.

Bu, Galaxy S10 için tam olarak aynı kamera kurulumunu duyduğumuz ikinci zamandır . Daha önceki bir raporda, birincil sensörün her iki tarafta 16 megapiksellik ve 13 megapiksel sensörler ile ortada olacağı belirtildi. Bu rapor ayrıca geniş açılı lensin optik görüntü sabitleme ve otomatik netleme yapmayacağını da yineler.

Buna karşılık Galaxy S9 + çift ​​kamera sistemine sahiptir. Telefoto lensi olan 12 megapiksellik bir ikincil 12 megapiksellik sensöre sahip 12 megapiksel değişken diyafram sensörüne sahiptir. Galaxy S9 sadece 12 megapiksel değişken diyafram sensörüne sahiptir.

Raporlar Galaxy S10'un üç modeli olacağını gösteriyor. İlki, sadece tek bir kameraya sahip olabilecek daha uygun fiyatlı bir model olacaktır. Diğer ikisi ise Galaxy S9 ve Galaxy S9 + 'un ardılıları olacak. Her ikisi de sırasıyla bir çift ve üçlü kamera sistemi özellikli olduğu söyleniyor. Samsung önümüzdeki yıl başında Galaxy S10 modelini piyasaya sürecek. Bu noktada resmen Galaxy S10 kamera özellikleriyle ilgili hiçbir şey doğrulanmadı.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları