Samsung Galaxy Note 7 Hatırlatması: Dönüş Oranı % 90'da

Samsung Galaxy Note 7 için yavaş yavaş bir dönem kapanıyor. Yayınlanan son raporda dönüş oranının yüzde 90’ı aştığı belirtildi.

Samsung Galaxy Note 7 için başlatılan geri dönüşümde yüksek oranlara ulaşıldı. Marka tarafından bugüne kadar satılan 3.06 milyon adet telefondan 2.7 milyonun geri alındığı belirtildi. a Avrupa ve Kuzey Amerika gibi büyük pazarlarda% 90'ın üzerine çıkılması bu anlamda kısa sürede geri dönüşümün tamamlanacağını gösterse de Güney Kore'de bu oranın % 80 civarında kalması oldukça dikkat çekti.

Samsung Galaxy Note 7 için yaşanan sorunlardan sonra geri dönüşüm çok yavaş bir şekilde ilerlerken Samsung sürekli konuyla ilgili rakamları paylaşarak bilgi vermeyi ihmal etmiyor. Aynı zamanda kullanıcılara da konuyla ilgili sürekli uyarılar yapılarak iade edilmesi istenirken Samsung Galaxy Note 7 için son dönemlerde ciddi dönüşler yaşanmaya başlandı.

Kullanıcılar İade Ediyor!

Samsung Galaxy Note 7 için yayınlanan son raporda dünya genelinde yüzde 90 barajının aşılması ve önümüzdeki dönemlerde uygulanacak yaptırımlar ile birlikte Samsung Galaxy Note 7 için tüm cihazların toplanabileceğini gösteriyor.

Önümüzdeki dönemlerde tüm cihazların tamamen toplanmasının ardından dünya genelinde Samsung Galaxy Note 7 vakası da sonlanmış olacak. Yüzde 100’lük geri dönüş sonrasında ortaya çıkan tablodan detaylı analiz yapabilmek mümkün olacak.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi