Samsung Galaxy Note 10 Lite'ın özellikleri ortaya çıktı!

Samsung Galaxy Note 10 Lite canlı görüntüleri sızdırıyor, arkada S Pen, düz ekran ve kare kamera düzeni görünüyor.

Sızan canlı görüntüler, Note 10 Lite'ın premium Note 10 ve Note 10+ akıllı telefonlarda tasarımda bazı ilginç değişiklikler getirebileceğini gösteriyor.

Samsung Galaxy Note 10 Lite canlı görüntüleri lansmandan önce sızdırıldı. Canlı görüntüler telefonun S Pen'ini ve yeni tasarımını gösteriyor.

Son birkaç hafta içinde, Samsung'un Galaxy Note 10'un hafif bir varyantını başlattığına dair bazı söylentiler duyduk.

Şirket henüz resmi olarak cihazı tanıtmamış olsa da şimdiye kadar ki en gerçekçi sızıntı olduğunu söylememiz mümkün. Galaxy Note 10 Lite için piyasaya sürülme tarihi bilinmiyor olsa da, cihazın önümüzdeki haftalarda piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Note 10 ve 10 + 'da, her ikisi de kavisli ekranlara sahip olan büyük bir tasarım değişikliğini temsil ederken, yeni panel, telefonun maliyetini kontrol altında tutmak için kullanılmış gibi görünüyor. Canlı görüntüler ayrıca Galaxy S20 serisinin sızıntılarında gördüğümüze çok benzeyen kare bir kamera çarpmasını da ortaya koyuyor.

İç kısımlara gelince, önceki sızıntılar Note 10 Lite'ın cihazın selfie kamerası için delik tasarımlı 6.7 inç HDR AMOLED ekrana sahip olabileceğini öne sürdü.

Cihazın teknik özellikleri arasında 2.7GHz saat hızına sahip bir Exynos 9810 SoC olabilir. Bunun, bir microSD kart ile 512 GB'a kadar genişletilebilen 6GB'a kadar RAM ve 128GB dahili depolama ile eşleştirilmesi bekleniyor. İşletim sistemi için, telefon Android 10 tabanlı One UI 2.0 öngörülüyor.

Kameralara gelince, Galaxy Note 10 Lite'ın kendisiyle birlikte f / 2.2 lensli ve 12 megapiksellik ultra geniş açılı bir kamera ile birlikte 12 megapiksel ana kamera ile üçlü bir arka kamera kurulumu getirmesi bekleniyor. 2x optik zoom desteğine sahip megapiksel telefoto kameraya sahiip olabilir.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları