Samsung Galaxy Grand Prime Value Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung firmasının Galaxy Grand Prime modeli olan akıllı telefonu Çin pazarında hala önemli bir yere sahip olsa bile ortaya çıkarılan bu modellerden daha ucuz ve yüksek sistem özelliklerine sahip olan akıllı telefonları bulunuyor. SM-G531F kod numarasına

Samsung firmasının Galaxy Grand Prime modeli olan akıllı telefonu Çin pazarında hala önemli bir yere sahip olsa bile ortaya çıkarılan bu modellerden daha ucuz ve yüksek sistem özelliklerine sahip olan akıllı telefonları bulunuyor. SM-G531F kod numarasına sahip olan modelin Galaxy Grand Prime Value Edition adıyla karşımıza çıkması bekleniyor.

Ürünün özelliklerine yakından baktığımızda ise 5" büyüklüğünde beraberinde QHD ekranla karşımıza çıkacak olan Galaxy Grand Prime Value Edition, x64 mimariye sahip olan 4 çekirdekli Cortex-A53 CPU donanımına sahip beraberinde ise Snapdrahon 410 yonga seti bulunuyor. Ürün içerisinde GPU olarak da GC7000'i tercih edilmiş. 1 GB RAM'e sahip olan Galaxy Grand Prime Value Edition'da 8 GB dahili hafıza alanı bulunuyor. Cihazın orjinal modeline Android 4.4 KitKat bulunsa da yeni sürüme baktığımızda Android 5.0 Lollipop'un olacağı dile getiriliyor.

Bağlantı modüllerinde ise LTE CAT.54, Wi-Fi b/g/n, Bluetooth 4.0 ve NFC bağlantı desteklerini sahip olan Galaxy Grand Prime Value Edition modeline 8 MP arka ve 5 MP ön kamera yer alıyor. 2600mAh gücüne sahip olan bataryayı üzerinde barındıran cihaz, 8.6 mm kalığınında ve 156 gram ağırlığında karşımıza çıkacak.

Galaxy Grand Prime bakıldığında şu anda Türkiye sınırları içerisinde Turkcell bayilerinde 829TL değerine sahip fiyatlarıyla birlikte satışa sunuluyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları