Samsung Galaxy A51'in özellikleri ve daha fazlası!

Samsung Galaxy A51, 5 Megapiksel makro fotoğraf deneyimini sunabilir.

Samsung Galaxy A51 cep telefonunun 48 megapiksellik birincil kamera ile birlikte dörtlü arka kamera ayarlarına sahip olduğu söyleniyor.

Samsung Galaxy A51, bugünlerde en çok sızan akıllı telefonlardan biri. Galaxy A-serisindeki yeni telefon, SM-A515F model numarasına sahip Bluetooth ve Wi-Fi sertifikasyon sitelerinde zaten görüldü. Şimdi, bir medya raporunda Samsung Galaxy A51'in 5 megapiksel makro objektifli fotoğraf makinesi ile gösterime gireceğini iddia ediyor. Başka bir Samsung telefonu, SM-AN815F model numarasına sahip Web üzerinde ortaya çıktı. S Pen desteğiyle ulaşacak olan Galaxy A81 olduğuna inanılıyor. Güney Koreli şirket şu ana kadar Galaxy Note serisine özel S Pen'e sahip.

Samsung Galaxy A51'in 5 megapiksel makro kamerası, SamMobile tarafından yayınlanan bir rapora göre, dörtlü arka kamera kurulumunun bir parçası olacak. Makro lensin varlığı, Samsung telefonunun yakın mesafeden çekim yapmasını sağlayacak. Makro çekimler yani çiçekler ve böcekler gibi küçük nesnelerin net fotoğraflarını çekmesini iyi bir kalitede sağlayacak.

5 megapiksel makro lens kameranın yanı sıra, Galaxy A51'in 48 megapiksel primer atıcı, ultra geniş açılı lensli 13 megapiksel ikincil ve derinlik sensörlü 5 megapiksel kameraya sahip olması bekleniyor. Telefonun ayrıca 32 megapiksel özçekim kamerasına sahip olduğu söyleniyor

Samsung Galaxy A51 render, son zamanlarda L şeklindeki arka kamera kurulumunu gösterdi. Bazı servis sağlayıcılar, yeni kamera kurulumunun yanı sıra delik delme ekranı tasarımına işaret ettiğini de önerdiler. Akıllı telefonun Android 10'u kullanıma hazır olması bekleniyor. Ayrıca, yeni bir Geekbench listesi Exynos 9611 SoC'nun varlığını ortaya koydu.

Peki siz Samsung'un yeni telefonu için iddia edilen özellikler hakkında ne düşünüyorsunuz?

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları