Samsung Galaxy A20s TENA'da görüntülendi.

Üçlü arka kamera kurulumuna ve parmak izi sensörüne sahip olduğu görüntülenen Galaxy A20s'in bazı özellikleri de netleşiyor.

Şimdi Galaxy A20'ler için bir fotoğraf görünüyor. Samsung Galaxy A20s sadece onaylanmış olabilir, bu da akıllı telefonun neye benzeyeceğine bir göz atmamızı sağlıyor. Şimdi, Galaxy Note 10+ lansmanının sona erdiği ve bittiği için Samsung, Galaxy A serisi akıllı telefonunu yenilemeye odaklanıyor. Xiaomi ve Realme'den bir kaç yeni lansmanla Samsung'un şu anki dizisi biraz bayat görünmeye başlıyor. Şirket yakın zamanda Galaxy A50 ve Galaxy A30'ları açıkladı ve son TENAA listesine göre, Galaxy A20'ler de yakında gelecek. Telefon yakında çıkacak bir püf noktası olan Çin sertifikasyon sitesinde listeleniyor.

Yeni Galaxy A serisinin yenilenmesi, yeni bir kozmetik tasarım ve güncellenmiş spesifikasyonlar getiriyor, ancak hepsi ilgili modellerine doğrudan bir halef değil. Örneğin Galaxy A30s, Galaxy A30'daki (İnceleme) full-HD + ekran yerine bir HD + ekrana sahip.

Galaxy A20s henüz Samsung tarafından resmi olarak tanıtılmadı, ancak son TENAA listesi kesinlikle var olduğunu ve yakında çıkması gerektiğini öne sürüyor. Liste (Çince), Bluetooth SIG sertifikasyon sitesinde geçen hafta açılan ve aynı zamanda Galaxy A20'ler olduğu düşünülen aynı numara olan "SM-A2070" model numarasını belirtir. Özellikle, Samsung Galaxy A20s bu ayın başlarında SM-A207F / DS model numarasını taşıyan Wi-Fi Alliance sertifikasını aldı.

TENAA listesinin, çift SIM kartlı olması ve Android'de çalışacak olması dışında, telefon hakkında daha fazla bilgisi yoktur. Slashleaks'teki TENAA teknik özelliklerinin sızdırılmış bir listesine göre, Galaxy A20s 6.49 inçlik bir ekrana sahip, yaklaşık 7.99 mm kalınlıkta ve 4.000mAh bir bataryaya paketlenmiş bekliyor. TENAA'daki cihazın dört resmi bize nasıl görüneceği hakkında bir fikir veriyor. Ekranda ne tür bir Sonsuzluk kesiminin olacağını söylemek zordur, ancak içinde bir selfie kamera bulunan kesin bir çentik vardır. Telefonun arkasında üç arka kamera, bir LED flaş ve parmak izi sensörü görüntülendi. Bakalım Galaxy A20s istediği başarıyı elde edebilecek mi?

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları