Samsung Exynos 7570 İşlemcisini Duyurdu

Samsung yaptığı son resmi tanıtım ile birlitke Samsung Exynos 7570 işlemcisini görücüye çıkardı.

Bugüne kadar mobil sektörde ek donanımlar üretimiyle de popüler halde bulunan Samsung, yeni bir tanıtım daha gerçekleştirdi. Samsung tarafından yapılan tanıtımda Samsung Exynos 7570 modelinin özellikleri paylaşılırken, mobil işlemciye yönelik geliştirilen bu donanım ile birlikte telefonlar için iyi bir seçenek de çıkartılmış oldu.

Radyo Özellikleri Mevcut

Samsung Exynos 7570 ile ilgili yapılan tanıtımlarda donanımın tüm radyo özelliklerine sahip olduğu ve hepsini bir arada barındırabildiği ifade edildi. Üstelik yapılan geliştirme ile birlikte yeni donanım önceki versiyonlara göre daha hızlı ve daha ekonomik.

İhtiyacı Karşılayacak

Samsung Exynos 7570 ile ilgili Samsung, işlemci konusunda da iddiasını sürdürürken, yapılan açıklamalarda cihazın yeni telefonlarda uyumlu bir şekilde çalışabileceği ve aynı zamanda ince, ekonomik ve başarılı performansı ile birlikte kullanıcıları memnun edebileceği belirtildi.

4 Çekirdekli

Samsung Exynos 7570’de 4 çekirdek tercih eden Samsung, Cat.4 LTE, WiFi, Bluetooth, FM ve GNSS'i (GPS) gibi farklı bağlantı türlerini de tek bir donanımda toplamayı başarmış durumda. Üstelik bu özellik bugüne kadar geliştirilen hiçbir Samsung Exynos işlemcide mevcut değil. Bu bakımdan özel ve ilk bir modeli çıkartan Samsung, aynı zamanda bir önceki modeline bile ciddi bir üstünlük kurmuş durumda. Yapılan açıklamalarda performans artışınınn yüzde 70’lere kadar çıktığı da ifade edildi.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları