Samsung Akıllı Yüzük Tanıtabilir!

Akıllı yüzük için Samsung’un özel bir çalışma yaptığı iddia edildi. İşte yeni teknoloji akıllı yüzük ile ilgili detaylar.

Giyilebilir teknoloji alanında yenilikler arka arkaya gelirken, Samsung işi farklı bir boyuta taşımaya hazırlanıyor. Gelen ilk bilgilerde marka tarafından akıllı yüzük üzerine yeni bir projenin geliştirildiği belirtilirken, yeni proje hakkında bazı önemli bilgiler de paylaşıldı.

Kontrolcü Olacak!

Samsung’un yeni yüzüğünün tek başına çalışan bir cihazdan ziyade kontrol amacıyla kullanılacağı öğrenilirken, yüzük üzerinden telefon ya da diğer cihazlar için ayarlamalar kolay bir şekilde yapılabilecek. Şu ana kadar yeni teknoloji ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmazken, önümüzdeki günlerde bu konuda önemli gelişmeler yaşanabilir. Öyle ki cihaz için pek çok dedikodu şu anda teknoloji dünyasında konuşuluyor. Fakat akıllı teknolojinin yüzüğe kadar girmesi ile birlikte önümüzdeki dönmelerde kullanılan aksesuarların tümüne farklı özelliklerin yer alması mümkün görünüyor. Bu bakımdan ilk olarak geliştirilerek projelerin ardından bu konuda gelecek adına da önemli gelişmeler yaşanabilir. Şu an için sadece akıllı yüzük için iddialar gündeme gelirken, Samsung tarafından böyle bir hamlenin yapılacak olması üstelik teknoloji dünyasındaki diğer markalar için de önemli bir fikir sağlayacak.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları