Samsung 2017 Galaxy A Serisi IP68 İle Gelebilir

Samsung'un 2017 Galaxy A serisi için IP68 ile toz ve su direncine karşı dayanıklılık sağlayabileceği iddia edildi.

Samsung'un Galaxy S7 ve S7 cephesi hâlâ piyasada bulunan en iyi akıllı telefonlardan bazıları olarak kabul ediliyor ve Note 7'nin pil krizi yaşanamasaydı, muhtemelen sahneyi en çok dolduracak ve ön planda duracak marka Samsung olacaktı. Samsung, Galaxy S ve Note serisinin dışında başka telefonlara da fazlasıyla önem veriyor. Öyle ki 2017'de büyük bir yenileme beklenen seri Galaxy A serisi ve gelen bilgiler de bu yönde oldukça güçlü.

A Serisi 2017’e Öne Çıkabilir

Samsung'un Galaxy A serisi, uygun fiyat etiketi için orta segmente üstün özelliklerle birinci sınıf kaliteyi sunuyor. Serinin 2017 modelleriyle birlikte sahneye çıkması seviyelerin ve kalitenin de yükseltilmesi anlamına gelecek. BusinessKorea tarafından paylaşılan yeni raporda sitenin artık IP68 sertifikası ile su ve toz direncine de sahip olacağı belirtildi.

A5 ve A7 İle Başlayabilir

Rapor, IP68 sertifikasının A5 ve A7 ile başlanacağını gösteriyor. Ancak Galaxy A3'te mevcut gibi diğer modeller de saf dışı edilmiş değil. IP68 sertifikası ile birlikte Galaxy A serisi 30 metreye kadar derinliğe ve 1.5 metreye kadar suyun içinde sorunsuz bir kullanım sağlayacak. Bu, Google'ın yeni Pixel hattında bile kullanmadığı bir özellik ve bu açıdan kullanıcılar için cazip bir seçenek olacak.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi