Sağlıklı zayıflamak XBody ile çok kolay

Sağlıklı zayıflamak XBody ile çok kolay. Bunun için haftada sadece 20 dakikanızı XBody'ye ayırmanız yeterli!

XBody NEDİR?
XBody, EMS Training sisteminin uygulandığı cihazın markasıdır. XBody cihazı, şu an Canada FDA onayı olan dünyadaki tek EMS Training cihazıdır. Aynı zamanda bu cihaz, 1790' lı yıllardan beri, Amerika' da başlayarak dünyanın pek çok ülkesinde fizik tedavi için kullanılmaktadır.
EMS sistemi, vücuda gelen belirli düzeydeki akımlar sayesinde kas aktivasyonunu sağlar. Cihazın özel giysisini giyerek gerçekleştirdiğiniz antrenmanlarda, en derindeki kas gruplarınız bile eş zamanlı çalıştığından, kısa sürede çok yoğun bir egzersiz gerçekleştirmiş olursunuz.

UZUN UZUN YAPILAN ANTRENMANLARA SON!
XBody, dünyadaki bir çok ülkenin ardından Türkiye' de de yeni nesil fitness anlayışını oluşturmakta iddialı. Kilo vermek ve formunu korumak için Spor salonlarına saatlerce zaman ayırmak yerine, hayalini kurduğunuz vücuda XBody ile haftada sadece 20 dakikada sahip olabilirsiniz. Size özel hazırlanan, başından sonuna kadar birebir antrenörünüzle beraber yapacağınız antrenmanlar, vücut geliştirme, fizik tedavi, rehabilitasyon ve atletik performans artışını bir arada sunuyor. Üstelik siz antrenmanınızı yaparken sadece antrenörünüzle ikinizin olması ve antrenmana gelirken herhangi bir Spor çantası taşımanıza gerek olmaması da bir ayrıcalık. Çünkü XBody, antrenman esnasında gerek duyabileceğiniz tüm ekipmanları size sağlar.

ÜCRETSİZ DENEME ANTRENMANINA DAVETLİSİNİZ!
Siz de, spor hayatımın olmazsa olmazı diyorsanız, bel ve sırt ağrıları canınıza tak ettiyse, kaslarınızı güçlendirip daha sağlıklı bir vücuda sahip olmak istiyorsanız, XBody ayrıcalığını yaşamanız için sizi de en yakın stüdyomuzda ücretsiz deneme antrenmanına davet ediyoruz.

https://youtu.be/oW4wIvtHIjQ
https://youtu.be/xMUne5diNzY
Detaylı bilgi: www.xbody.com.tr
Telefon: 444 39 92
Facebook: www.facebook.com/XBodyturkiye
Instagram: @xbodyturkiye
Twitter: @XBodyTurkiye

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi