Rus Mühendis RF ID Kartı Derisinin Altına Yerleştirdi

Rusya sınırları içerisinde bir mühendis olan genç, Hem zaman kaybetmemek aynı zamanda hayatını güvence altına almak adına geliştirilen seyahat kartlarını derisinin altına yerleştirdi.

Vlad Zaitsey, Rusya içerisinde ikametgâh eden yetenekli bir mühendis. Troika adına sahip olan seyahat çipini hep yanından taşımasının ona zaman kayba yarattığını düşünen Zaitsev, Troika’yı ameliyat ile birlikte elinin hemen üst kısmında yer alan derisinin ortaya yerleştirdi. Hemen hızlı bir şekilde bu çipi eliyle kart okuyuculara okutan Zaitsev, Gerçekleştirmiş olduğu seyahatlerini çok daha rahat bir şekilde yaptığını vurguluyor.

Elinin üzerinde meydana gelen izi pek umursamayan aynı zamanda ameliyat sırasında hiçbir şekilde acı hissetmediğini dile getiren Zaitsev, Çok pahalı bir abonman kartını kaybetme endişesine çözüm için bire bir olarak fakat herkesin bunu yapmaya istekli olmayacağını kabul ediyorumdedi.

Kendi çapında kurmuş olduğu planın oldukça başarılı gitmediği gibi açıklamalar yapan Zaitsev, Bazı tarayıcıların Troika kartını okumadığını vurguladı. 

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları