Rockstar'dan GTA 6 Açıklaması Geldi!

Rockstar'dan dün çıkan GTA 6 dedikodularına yalanlama geç kalmadı...


Hatırlayacağınız üzere dün sizlere GTA 6 haberini paylaştık. GTA Online üzerinden oyunculara giden mesajda GTA 6 2019'da geliyor yazıyordu ve bu mesaj direck olarak Rockstar'dan gönderilmiş görülüyordu. Bugün ise Rockstar'dan konu hakkında açıklama geldi.

Günlerdir oyuncuları ikiye ayıran bu konu hakkında Rockstar'dan bir açıklama geldi. Rockstar, dün resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamayla herhangi bir şekilde GTA 6 duyurusu yapmadıklarını ve bunun sadece modlar yardımıyla yapılmış bir şaka olduğunu belirtti.

Bildiğiniz üzere GTA Online'da dahil olmak üzere birçok alanda mod çalışmaları yapılabilir seride. Ancak akıllara takılan soru hiç bir modlama yapmamış olan bir kullanıya bu mesajın nasıl düştüğü. Rockstar'ın dün online üzerinden yaptığı o duyuru şirket içerisinden yapılan bir sızıntı mı yoksa gerçekten bir şaka mı?

Bu soruların cevaplarını belki de hiç bir zaman bilemeyeceğiz ancak zaman her şeyin ilacıdır diyerekten gelecek yıl düzenlenecek olan E3 konferansını beklemeye başlıyoruz. Rockstar'ın açıklaması sizleri tatmin etti mi?

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları