Resident Evil 2 TGS Tanıtımı Merak Uyandırdı!

Capcom, Resident Evil 2 Remake'in Tokyo Game Show 2018 fragmanını paylaştı...

Bildiğiniz üzere bugün Tokta Game Show 2018 etkinliği oyunculara kapılarını açtı. ilk hamle ise Capcom'dan geldi. Capcom, Resident Evil 2 Remake'in Tokyo Game Show 2018 fragmanını paylaştı. Bu sefer diğer tanıtımlardan çok farklı olarak Ada Wong karakterini de görme fırsatına erişiyoruz. Buna ek olarak video da Claire redfield, Sherry Birkin, William Birkin ve Leon S. Keneddy'e yer verilmiş.

Resident Evil 2 Remake direkt olarak Leon ve Claire'nin yaşadığı olayları bizlere aktaracak. Raccon City'de yaşananlara şahit olacak, ve bu amansız mücadeleden sağ çıkmaya çalışacağız.

Capcom, zamanında çıkardığı zorlayıcı yapımların tadını bu sürüm ile geri getiriyor oyunculara. Resident Evil 2 Remake, o kadar da kolay bir yapıda olmayacak. Kurşun bakımından oldukça kıt olan yapımda akıllıca davranmayı bilmeli ve ona göre hareket etmemiz gerekecek.

Köklerine geri dönüşün sinyallerini veren Capcom, Resident Evil 2 Remake ile oyuncuları nostaljiyi yaşatmayı hedefliyor. Yapım, 25 Ocak 2019'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için raflardaki yerini almış olacak. Paylaşılan tanıtım videosuna yukarıdaki tarayıcı üzerinden ulaşabilirsiniz.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları