Renault Talisman 2017'nin Business Car'ı!

Renault tarafından geliştirilen ve Renault Talisman olarak adlandırılan yeni model en iyi business car olarak tanımlandı.

Her yıl seçilen ve pek çok farklı markanın katıldığı ödüllerde Business car olarak tanımlanan iş aracında bu yıl birinci Renault oldu. Renault’un tanıtımı gerçekleştirdiği Renault Talisman aracı yarışmadaki tüm rakiplerini geride bırakmayı başardı.

D segmentinde 10 farklı aracın yer aldığı kategoride Renault birinci olmayı başarırken piyasaya yeni sunulan aracın şimdiden ödül almayı başarması da oldukça ilgi çekti. Konu ile ilgili yapılan değerlendirmelerde özellikleri araçların farklı özelliklere sahip olması gerektiği belirtilirken bir yıllık içerisinde 80 ve 100 bine kadar yüksek bir kilometrenin yapılabildiği açıklandı. Araçların bu kadar yüksek kilometrelere kadar sorunsuz bir şekilde hizmet verebilmesi, rahat, konforlu ve aynı zamanda farklı ihtiyaçlara cevap verebilmesi yarışmanın kriterleri arasında yer alıyor.

Renault Talisman 2017 Fark Yarattı

Dizel motoruyla 100 kilometrede sadece 3.6 litre tüketimi bulunan Renault Talisman ise hem çevreci hem de ekonomik. İç mekanda kullanılan tasarım dikkat çektiği gibi 8.7 inçlik dokunmatik ekranıyla da pek çok farklı işlemin yapılması mümkün. İnternet erişimi sayesinde farklı uygulamaların kullanılması, telefonun mesaj ve arama gibi fonksiyonlarının da yine ekran aracılığıyla gerçekleştirilmesi mümkün.

Üstelik sürücü koltuğunda masajlı masaj hizmetini bulunması da kişileri uzun yolculuklarda sorunsuz bir şekilde yolculuk yapmasını sağlıyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları