Redmi Note 8 Pro için tuhaf dayanıklılık testi!

Xiaomi'nin bu yıl Redmi Note 8 serisindeki Pro modeli için kolları sıvamış görünüyor.

Redmi Note 8 Pro, sıradışı bir dayanıklılık videosunda muazzam ağırlığa dayanabilir

Redmi Note 7 dayanıklılık videolarını hatırlıyor musunuz? Onu bir karpuzun üzerine çökertmeyi ekranın üzerine bir somunu kırmayı, durmasını ve merdivenlerden aşağı atmasını konu almıştılar. Sonunda, uygun bir dayanıklılık testi, telefonun o kadar sağlam olmadığını ortaya çıkardı, ancak Redmi, cihazlarına güveniyor ve acımasız testlerini yapmaya devam ederken yeni yollara başvurdu.

Xiaomi markasının Weibo hesabından çıkan en son video, 90kg ağırlık taşıyan bir haltercinin ayaklarının altına birkaç Redmi Note 8 Pro cihazı koyuyor. Hareket bittiğinde, uzaklaşıyor ve hakimler ekranın mükemmel çalıştığını ortaya koyuyor. Ayrıca, Redmi, plastik bir cihazın herhangi bir şekilde etkilenmediği sürece kırılmaz olduğu konusundaki başarısından gurur duymalıdır.

Açıkçası, önemli olan dayanıklık testi değil kullanıcıları bu bile tatmin etmeyebilir. Telefonun açıldığını ve ardından ceplerinin bulunduğu bel seviyesinden beklenmeyen bir düşüş gibi daha gerçekçi durumlara dayanıp dayanamayacağını görmek kullanıcıları daha ikna edebilir.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları