Red Dead Redemption 2 Geliyor!

Rockstar Games, Red Dead Redemption 2'nin ilk oynanış videosunu bugün yayınlayacağını duyurdu...


Red Dead Redemption 2'yi bekleyenlere çok güzel bir haberimiz var. Rockstar bombayı patlatarak oyunun ilk oynanış videosunun geleceği tarihi açıkladı.

Rockstar Games, resmi Twitter hesabından Red Dead Redemption 2'nin ilk oynanış videosunun bugün, Türkiye saati ile akşam 18.00'da yayınlanacağını duyurdu. Red Dead Redemption 2 duyurulduğu tarihten itibaren sinematik videolarla oyuncuların karşısına çıkmıştı.

Oyunun çıkışına az bir süre kalmış olsa da henüz detaylı bir tanıtım videosu görebilmiş değiliz. Bu durumu pek garipsemiyoruz da zaten. Rockstar firması her zaman oyunları konusunda biraz içine kapanık bir firma olarak karşımıza çıkmakta.

İlk oynanış videosunun nasıl bir şeye benzeyeceği konusunda en ufak bir fikrimiz yok. Oyunu erkenden deneme şansına erişen basının belirttiğine göre bugüne kadar göreceğimiz en detaylı açık dünya elementlerine sahip yapım. Eh bu kadar ballandıra ballandıra anlatılınca insan heyecanlanmıyor değil.

Yarın, Red Dead Online ile ilgili oynanış görüntülerinin yayınlanması da bekleniyor. Bakalım Rockstar, oyuncuları yayınlayacağı ilk oynanış videosu ile heyecanlandırabilecek mi? Hep beraber bekleyip göreceğiz. Atları hazırlayın, soyguna çıkıyoruz!

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları