Real Madrid için Özel Tablet Üretildi

Galatasaray'ın sponsorluğunu gerçekleştiren Huawei, Takımın şampiyonluğu sonucunda G7 Galatasaray serisinin üretimine başladı.

Galatasaray'ın sponsorluğunu gerçekleştiren Huawei, Takımın şampiyonluğu sonucunda G7 Galatasaray serisinin üretimine başladı. Bir başka firma tekrardan benzer bir cihazı İspanya sınırlarında üretmeye başladı. Windows İspanya'nın en köklü futbol takımlarından bir tanesi olan Real Madrid'e özel tablet satışı sundu.

Windows 8.1 ile birlikte karşımıza çıkan tablet 2 GB RAM ve 32 GB bir dahili hafızayta sahio. CPU olarak Intel firmasının geliştirdiği Atom Z3735F bulunan cihaz 1.33 GHz çalışma hızına sahip. Burst Mode ile birlikte ortaya çıkan bu hızı yaklaşık olarak 1.82 GHz'e kadar yükseltebiliyor. 8.9" büyüklüğünde ve 1920x1200 piksel çözünürlüğe sahip ekran ile karşımıza çıkan tablet tanıtım sürecinde olmasına rağmen Real Madrid taraftarlarının dikkatini, çekmiş durumda.

Tabletin üreticisi henüz bilinmiyor fakat tek bilinen İspanyol kökenli OEM firmasının olduğu. Geliştirilen ürünün yaklaşık olarak üç farklı tasarıma sahip olacak cihazın Beyaz ve Siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği yer alıyor. 199 Euro'dan satışa çıkarılacak olan ürün tasarım ve performans sürecinde oldukça uygun özelliklere sahip olduğu söylenebilir.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları