PS 4 Yeniden Bim'e Geliyor

BİM geçtiğimiz hafta içerisinde gerçekleştirdiği PlayStation 4 satışı ile dikkat çekerken yeni dönemde de PlayStation 4 modelinin yeniden satışa çıkacağı belirtildi.

Son dönemlerde önemli teknolojik cihazları satışı çıkartarak oldukça ilgi çeken ve beklentilerin üzerine çıkmayı başaran BİM PlayStation 4 satışı ile tüm dikkatleri üzerine çekmiş ve geçen haftanın en çok konuşulan markalarından birisi olmuştu. BİM için yapılan son açıklamalarda gösterilen ilgi sebebiyle PlayStation 4 modellerinin yeniden BİM mağazalarında satışa çıkacağı belirtildi.

Yeniden Satışta!

500 GB depolama alanına sahip olan PlayStation 4 modelini satışa çıkartan BİM üstelik 2 yıl ithalatçı firma tarafından garanti sunuyor. Bu bakımdan önümüzdeki dönemlerde yeniden satışa çıkacak olan oyun konsolu ile birlikte kullanıcılar PlayStation 4 oyun konsoluna 999 TL ile sahip olabilecek.

2 Aralık’ta Satışta

Yapılan paylaşımlarda 2 Aralık Cuma günü itibariyle PlayStation 4 modelinin yeniden BİM mağazalarında olacağı belirtilirken şu anda PlayStation 4 Pro piyasaya çıkmış olsa da PlayStation 4 hala en performansı ve zengin oyun seçenekleri ile ilgi çekiyor. Bu bakımdan yeni oyun konsolu yerine PlayStation 4 alarak daha uygun bir seçeneğe sahip olmak isteyen oyun severler için oldukça uygun bir seçenek sunulmuş durumda. Piyasa fiyatlarının çok daha altında satılan oyun konsolu üstelik bir adet oyun kolu ile satışa çıkıyor. Oyun konsolunu satın almak isteyen kişilerin Access ya da Yapı Kredi World kredi kartlarına 6 taksit imkanından yararlanabilmesi de uygun. Bu açıdan taksitli bir şekilde uygun fiyatı ile PlayStation 4 almak bile oldukça kolay.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları