Predator Filminin Final Fragmanı Sonunda Yayınlandı!

Vizyon tarihinde sürekli değişim yapan The Predator'un final fragmanı sonunda yayınlandı...


2016 yılında tanıtımı yapılan ve o günden beri vizyon tarihinde sürekli değişiklik yapan The Predator'un final fragmanı yayınlandı.
Narcos'tan tanıdığımız Boyd Holbrook ve Newsroom'un haber spikeri Olivia Munn'ın başrollerini paylaştığı filmde, bu ikiliye Trevante Rhodes, Sterling K. Brown, Jacob Tremblay ve Keegan-Michael Key gibi Hollywood ve televizyon dünyasından tanıdığımız oyuncular eşlik ediyor.

Daha önce Iron-Man 3 ve The Nice Guys gibi filmleri yöneten ve Lethal Weapon serisinin yazarı olan Shane Black tarafından yönetilecek olan filmin başrollerinde Boyd Holbrook ve Trevante Rhode bizleri selamlayacak.

Geçmiş filmlerinden sonra oyun, çizgi roman gibi araçlarla da büyüyen Predator’un yeni filminin çekimlerine geçtiğimiz yıllar da başlanacaktı. Anlaşılan çekimler sırasında yaşanan bazı sıkıntılar yüzünden film sürekli uzadıya getirildi. Hatta yakın zamanlarda filmin iptal edilebileceği bile gündeme gelmişti.

Açıkçası yayınlanacak olan yeni film diğer yapımlara nazaran daha oturaklı duruyor. Farklı bir bakış açısından olaylara dahil olacağımız The Predator, 14 Eylül 2018 tarihinde sinemalarda bekleyenleri ile buluşacak. Yayınlanan fragmanı yukarıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları