Predator 8 Tanıtıldı

Intel firmasının düzenlemiş olduğu bir lansman sürecinde sahnede tanıtılmasına yer verilen Predator 8'den söz eden Acer mobil teknolojieri yöneticisi olan S.T. Liew yapmış olduğu bir açıklama içerisinde kendi firmasının standında aynı ürünü kapalı bir

Intel firmasının düzenlemiş olduğu bir lansman sürecinde sahnede tanıtılmasına yer verilen Predator 8'den söz eden Acer mobil teknolojieri yöneticisi olan S.T. Liew yapmış olduğu bir açıklama içerisinde kendi firmasının standında aynı ürünü kapalı bir kutuda kilit altında tutmayı tercih ettiğini dile getirdi.

Köklü firmanın yapmış olduğu oyun odaklı masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarına verilen model adını taşıyan tablet, İsminden anlaşıldığı gibi oyun esaslı olduğu görülüyor. Ek olarak tasarım sürecinde Predator serisinin garip bir açıya sahip olduğu beraberinde köşelerinin de kırmızı olan tablet, Köşelerde yer alan hoparlör sayesinde oldukça kaliteli bir oyun deneyimi sunuyor.

Intel'in yapmış olduğu açıklamaya göre bir önce ki nesilde yer alan GPU biriminin yaklaşık olarak iki kati daha iyi bir GPU donanımına sahip olan Atom X7 CPU birimlerine sahip olan Predator 8, Microsoft firmasının üretmiş olduğu Surface 3 modelinde yer alan CPU donanımını kullanıyor. Saklanmış olduğu kasanın içerisinde ki tasarım, Intel'in kendi lamsmanında izleyenlere ufak olsa da göstermiş olduğu performansı beraberinde Intel sayesinde öğrenebildiğimzi CPU dışında hakkında birden fazla da Acer'ın Predator 8 ismine sahip olan oyun odaklı yeni tablet modeli hakkında bilgilere sahip değiliz.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları