Powerpoint'te Ses Sorunları Nasıl Çözülür?

Powerpoint’te uyumsuzluklar nedeniyle ses sorunları yaşanabilmektedir. Bu konuda bazı işlemlerin yapılması gerekir.

Powerpoint’te hazırlanan bir içerikte ses kullanıldığında herhangi bir sorun yaşanmaması adına bu seslerin uyumlu bir hale getirilmesi gerekmektedir. Böylece içerik nerede açılırsa açılsın herhangi bir sorun yaşanmadan kolay bir şekilde müzikler de çalacaktır. Bu bakımdan hazırlanan sununun uyumluluk için en iyi duruma getirilmesi yeterlidir.

İyileştirme işlemleri için kişilerin ilk olarak dosya sekmesinde yer alan bilgiler bölümünü açması gerekmektedir.

Burada yer alan Uyumluluğu En İyi Duruma Getir seçeneğini seçerek sunuyu hazır hale getirebilirsiniz. Sunularda bu seçenek yoksa sunu uyumluluk noktasında herhangi bir sorun yaşatılmayacak şekildedir. Bu bakımdan işlem yapılmasına da gerek yoktur. Bu açıdan isteyen kişiler uyumluk konusunda sorun kontrolünü de yapabilmektedir.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Çayı seven, çay sevmeyeni anlamayan ne yazık ki işi gereği genelde soğuk çay içen bu dertten muzdarip.. Ayrıca iki nokta cemiyetinin başkanı (..) Hayatı genel anlamda çay ve bilgisayar ile geçer. Teknoloji alanında makale ve haber ve analizler yazdı. Hizmetlerin gerçek kullanıcıları nasıl etkilediği hakkında bilgiler ile ilgileniyor..