Porsche Misson E'nin İç Tasarımına Bayılacaksınız!

Efsane elektrikli otomobil Mission E'nin iç tasarımı görenleri hayran bıraktı. Yenilikçi ve sade tasarım tüm yorumculardan tam not aldı.

Bir önce ki haberimizde paylaştığımız elektrikli otomobil Porsche Mission E’nin iç tasarımı görenleri etkiliyor. Dış görünüşü muhteşem olan aracın iç tasarımı da kusursuza yakın durumda. Porsche’nin resmi Youtube sayfasından yayınlanan videoya bakacak olursak muhteşem bir araç içerisinin bizleri beklediğini gözlemliyoruz.

Saf, yenilikçi ve kaliteli bir görüntüye sahip olan araç içerisi günlük kullanıma da gayet uygun olmuş. Konsol içerisinde ki OLED ekran, göz takip sistemi, arka görüş aynasında ki kamera, yolcu koltuğunda bulunan holografik bilgi-eğlence ekranı sürücülerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte. Aynı zamanda bu özelliklerin bu kadar sade şekilde sunuluyor olması da etkileyici. Aşağıdan bu videoyu izlemeniz mümkün.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Çayı seven, çay sevmeyeni anlamayan ne yazık ki işi gereği genelde soğuk çay içen bu dertten muzdarip.. Ayrıca iki nokta cemiyetinin başkanı (..) Hayatı genel anlamda çay ve bilgisayar ile geçer. Teknoloji alanında makale ve haber ve analizler yazdı. Hizmetlerin gerçek kullanıcıları nasıl etkilediği hakkında bilgiler ile ilgileniyor..