Popüler Telefon Pepito Sızdırıldı!

Palm, küçük tasarımlı yeni telefonu Pepito ile sahalara yeniden dönüyor. Telefonun daha ne görüntüsü sızdırıldı...

Teknoloji dünyasının belki de en ilginç şirketlerinden biri olan Palm, küçük tasarımlı yeni telefonu Pepito ile geri dönüyor. Daha öncede sızıntılara kurban giden telefon, tasarım dışında pek bir bilgi sağlamıyordu fakat sızdırılan yeni bilgilere göre artık elimizde daha fazlası var. 3.3 inçlik bir ekrana sahio olan Pepito, diğer telefonlara göre daha basit ve işlevsel özellikler içeriyor.

Küçük telefon kullanmak isteyen kullanıcıları memnun etmeyi hedefleyen giriş seviyeli telefon Android deneyimi sunmayı hedefliyor. Palmm Pepito kod ismi verilen telefon kalın bir çerveye sahip. Bu sebeple ekran boyutu beklenilenden daha küçük olabilir.

Elde edilen görsellere göre, telefonun ön ve arka kapağında tek lensli kamera, sağ kenarında bir güç düğmesi ve SIM kart yuvası olarak göze çarpıyor. Telefon üzerinde şimdilik herhangi bir ses kısma ve yükseltme tuşları bulunmuyor. Buna ek olarak home tuşu veya parmak izi tarayıcısı da olmayacak.

Snapdragon 435 işlemci, 3GB RAM ve 32GB depolama gibi giriş seviyesi için gayet yeterli özellikler sunan Pepito, Android 8.1 Oreo işletim sistemiyle piyasaya çıkacak.

Telefonun henüz ne zaman tanıtılacağı ve piyasaya sürüleceği bilinmezliğini koruyor. Bakalım Petito kendisine alıcı bulabilecek mi hep beraber bekleyip göreceğiz.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları