Pokemon Go'ya Pokemon Ve Tatil Temalı Pikachu Eklendi

Daha önce de sızdırıldığı gibi bugün Pokemon Go’ya yeni Pokemonlar eklendi. Şu an için yalnızca iki Pokemon için bilgi paylaşılmış olsa da önümüzdeki aylarda çok daha fazla pokemonun oyun içerisinde olacağı açıklandı

Pokemon Go için yeni bir güncelleme daha yayınlandı. Uzun zamandan beri beklenen Pokemon Go güncellemesi hakkında resmi blog adresi üzerinden detaylar paylaşılırken Pokemon Go için yeni geliştirmelerin oldukça farklı olduğu görüldü.

İki Pokemon Eklendi!

Pokemon Go için iki yeni Pokemon şu anda oyunda oynanabilir durumda. Bu Pokemonlardan bir tanesi Pichu bir diğeri ise Togepi.

Pokemon Go Yeni Pokemonlar Nasıl Alınacak?

Pokemon Go’da yeni pokemonları avlamak isteyen kişilerin “Johto Bölgesi'ne gitmesi gerekiyor" deniliyor. Aynı zamanda yumurtalardan da Pokemon Go’daki yeni pokemonları çıkarmak mümkün. Bunun için PokeStops'u ziyaret edebilir ve buradan çıkaracağınız yeni pokemonların Pichu ve Togepi olmasını sağlayabilirsiniz.

Pikachu’ya Özel Ayar!

29 Aralık’a kadar oyun içerisinde Pikachu için özel bir kıyafet seçilmiş durumda. Oyunda Pikachu’yu görmeniz halinde onu şapkalı olarak görebilirsiniz.

Oyun için yapılan tanıtım filmi ise şöyle;

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi