Pokemon Go Plus Bileklik Geliyor!

Pokemon Go Plus için yapılan son açıklamalarda çıkış tarihi belirtildi.

Pokemon Go oyunu için geliştirilen ve Pokemon Go Plus adı verilen giyilebilir bileklik için yeni bilgiler geldi. Cihaz için büyük bir beklenti bulunurken, yapılan açıklamalara göre cihaza 16 Eylül tarihi itibari ile sahip olmak mümkün olacak. İlk olarak Avrupa pazarında satışa çıkacak cihaz, ardından diğer bölgelerde de raflardaki yerini alacak.

Pokemon Go Plus Ne Kadar?

Pokemon Go Plus için yapılan açıklamalarda telefonun satış fiyatı hakkında da bilgiler verilirken, açıklamalara göre telefon 35 dolardan satışa çıkacak. Bluetooth üzerinde sorunsuz bir şekilde bağlantı kurulabilecek bileklik, bu sayede Pokemon Go’daki işleri daha da kolay hale getirecek.

Pokemon Go Plus Ne İşe Yarayacak?

Pokemon Go Plus için yapılan tanıtımlarda cihazın ne işe yarayacağı ve kullanıcılara ne gibi özellikler sunacağı belirtilirken, Pokemon Go Plus bilekliğin en önemli avantajı sürekli oyun kontrolü yapılmasını engelleyecek. Bileklikte yer alan titreşim sayesinde kullanıcıları yeni bir pokemon çıktığında bilgilendirecek olan bileklik, böylece bu sırada telefon üzerinden işlem yapılmasını sağlayacak.

Pokemon Go Plus için yapılan daha önceki açıklamalarda 7 Eylül itibari ile ürünün satışa çıkacağı belirtilmiş olsa da üretimde yaşanan sorunlar nedeniyle ürünün satışı geciktirilmişti. Fakat piyasaya çıktıktan sonra çok kısa süre içerisinde cihazın yok satması bekleniyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları