PlayStation Plus'ın Zam Öncesi Son Fırsatı!

PlayStation Plus servisinin 3 aylık üyeliğinde sonbahar mevsimine özel kısa süreli indirim yapıldı...

Sony Interactive Entertainment, PlayStation'da çevirimiçi multiplayer oyun oynama, aylık bedava oyunlar sunan PlayStation Plus servisinin 3 aylık üyeliğinde sonbahar mevsimine özel kısa süreli indirim yaptı.

Standart fiyatı 74,99 TL olan 3 aylık PlayStation Plus üyeliğinin fiyatı 1 Ekim 8 Ekim tarihleri arasında sonbahar mevsimine özel olarak yüzde 30 indirimle 52,49 TL'ye indirildi.

PlayStation Plus üyeliği ile beraber 3 ay boyunca hem çevirimiçi multiplayer oyun oynamak hemde PlayStation Plus'ın her ay sunmuş olduğu ücretsiz oyunlardan yararlanmak mümkün. Kampanya döneminde her PSN kullanıcısı indirimli fiyattan sadece bir kez faydalanabilir, mevcut PlayStation Plus üyeleri de indirimli fiyat ile üyelik sürelerini uzatabilirler.

PlayStation Plus üyeliği bulunan PS4 sahipleri, 2 Ekim tarihinden itibaren Laser League ve Friday the 13th: The Game oyunlarını hiçbir ek ücret ödemeden kütüphanelerine ekleyip oynayabilecekler.

Ekim ayında PlayStation 3 sahipleri Master Reboot ve The Bridge oyunlarını, PS Vita sahipleri ise Rocketbirds 2: Evolution ve 2064 Read Only Memories oyunlarını ücretsiz olarak indirebilecek.

Buradan PS Plus sayfasına ulaşabilir ve 3 aylık abonelik satın alımını gerçekleştirebilirsiniz. Malum, yakın bir zamanda PlayStation Plus sahiplerine büyük bir zam uygulanacak. Elinizi çabuk tutun!

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları