PlayStation Now'a İndirme Seçeneği Yolda!

Elde edilen bilgilere göre PlayStation Now'a indirme seçeneği gelebilir...


Henüz ülkemizde bulunmayan PlayStation Now'a indirme seçeneği eklenebilir. Toplamda 650'den fazla PlayStation 4, PlayStation 3 ve PlayStation 2 oyununu streming yoluyla oynama fırsatı sunan abonelik servisi PlayStation Now'a indirme seçeneği gelebilir. Gelebilir diyoruz çünkü net birşey belirtilmemiş.

Kotaku'nun kaynaklarından edindiği bilgilere göre, indirme seçeneği Eylül ayının sonunda PlayStation Now'a gelecek ve başlangıçta PlayStation 4 oyunları ile sınırlı olacak.

Kotaku'nun vermiş olduğu bilgilere göre, indirilen oyunların birincil PlayStation 4'te offline olarak oynanbilir ve aynı PlayStation 4'e bağlı diğer hesaplarda eş zamanlı olarak oynanabileceği ifade ediliyor. Kotaku'nun bu haberinden birkaç gün önce bir reddit kullanıcısı PlayStation Now menüsünde "Download Now" seçeneğini gördürüp rapor ettiği bildirildi.

Daha öncede belirttiğimiz gibi, henüz konu hakkında Sony'den bir açıklama gelmiş değil. Eğer gerçekten bu özellik eklenirse PlayStation Now'un ülkemize gelme yüzdesi de artacaktır. Böylelikle daha ucuza daha fazla oyun oynamanın keyfini bizlerde sürebileceğiz.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları