PlayStation 4 Fiyatlarında İndirim!

PlayStation 4 için indirme giden Sony, eski modellerinin de stoklarda tükenmesini hedefliyor.

PlayStation 4 Pro ve PlayStation 4 Slim olarak adlandırılan yeni modelleri ile piyasaya giriş yapan Sony, eski modeli için indirim yaptı. 200 TL’lik bir indirim yapılırken, bu indirim sayesinde kişiler çok daha uygun bir etiket fiyat üzerinden satın alma işlemlerini tamamlayabilecek.

PlayStation 4 Modeli Kaç Para?

PlayStation 4 için yapılan açılamalarda indirimin 9 Eylül tarihi itibari ile geçerli olacağı ifade edilirken, bu indirim dahilinde kişiler çok daha uygun bir fiyat üzerinden PlayStation 4’e sahip olabilecek.

PlayStation 4 için yapılan indirimler kapsamında 500 GB’lık versiyonun 1.299 TL üzerinden satılacağı belirtildi. Cihazın indirim öncesindeki fiyatı ise 1.499 TL’di. BU bakımdan 200 TL’lik bir indirim sağlanmış durumda.

1 TB’lik versiyonun yeni fiyatı ise 1.499 TL. Yine 200 TL’lik bir indirimin yapıldığı cihazlarda 1 TB’lik özel versiyonlarda da benzer bir durum bulunuyor. Özel kasalarda 1.849 TL yerine 1.649 TL ödenmesi yeterli olacak.

Yeni modeller piyasaya çıkmadan önce PlayStation 4 almak isteyen kişilere önemli bir seçenek sunan Sony, bu konuda son bir fırsat yaratmış durumda. Kişiler önümüzdeki aylardan itibaren PlayStation 4 yeni modelleri ile buluşacak ve özellikle PlayStation 4 yerine PlayStation 4 Slim modeli kullanılmaya başlanacak.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları