Play Store'da karanlık moda geçiyor!

Google, yavaş yavaş uygulamalarını karartıyor ve uyguluyor. Şimdi de Google Play Store için karanlık moda geçmeye hazırlanıyor.

Play Store, merakla beklenen koyu temayı elde etmek için bir sonraki Google uygulaması gibi görünüyor . Yeni özellik yakın zamanda bazı akıllı telefonlarda görüldü, ancak Google Play Store karanlık temasının önümüzdeki haftalarda herkes için görünmeye başlayacağını güvenle söyleyebiliriz.

Android 10'un getirdiği en önemli değişikliklerden biri, karanlık modun sistem genelinde desteklenmesi. Geçtiğimiz birkaç ay boyunca, yazılım devi Google Fotoğraflar, Google Haritalar, Google Fit, Google Chrome, Android Auto ve Gmail gibi uygulamalarına karanlık mod ekliyor. Ancak, birkaç uygulama hala karanlık modda değil. Gmail, Play Store ve daha fazlası var, ancak bugün, Play Store'un da karanlık moda geçtiğini öğrendik. Play Store için yeni karanlık moda bir göz attığımızda tema oldukça hoş görünüyor ve genel tasarım diliyle iyi uyum sağlaması için bazı koyu gri gölgeler görüyoruz.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları