Peugeot 301 Sedan 2017’'e Dikkat Çekecek!

Peugeot tarafından geliştirilen yeni 301 Sedan oldukça dikkat çekti.

Peugeot 301 adı verilen yeni model ile piyasaya giriş yapan Peugeot markası 2017 yılında oldukça iddialı. Peugeot 301 Sedan detaylarıyla dikkat çekerken gündüz farları, stop lambaları ve değişen tasarımı ile birlikte oldukça başarılı bulundu.

Tanıtımı Gerçekleştirildi

Firma tarafından yapılan yeni tasarım özel bir etkinlik ile görücüye çıkarılırken otomobilden yer alan pek çok yeni özellik otomobil severlerin dikkatini çekmeyi başardı. Üstelik özellikle iç mekanda yapılan değişiklikler ile otomobil Android Auto ve Apple Carplay ile uyumlu hale gelerek kişilerin araç kullanımına çok daha uygun bir hale getirildi.

Multimedya Sistemi Yenilendi

Multimedya sistemi ile kişilerin araç içerisinde yapmak istediği pek çok işlemi yapabilir durumda olması bu konuda daha kolay bir araç kullanımını sağlarken klimanın kontrol edilmesi ya da camların açılması sadece tek dokunuş ile yapılabiliyor.

301 Sedan’da güvenlik konusunda da pek çok önemli gelişme sağlanmış. Öyle ki acil fren sistemi, lastik basınç göstergesi gibi pek çok yeni özellik araçta yer alıyor. Böylece aracın güvenlik konusunda da bilgilerine erişilmesi sağlanıyor. Benzinli ve dizel olmak üzere iki farklı seçeneğin bulunduğu araç için satın alma sırasında karşınıza çıkacak iki seçenek şöyle olacak;

82 beygir güç ve 118 nm tork üreten 1.2 Puretech benzinli

92 beygir güç üreten 1.6 litrelik dizel motor

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları